Najsmaczniejsza restauracja w Gliwicach Burgery Gliwice - jedzenie z klimatem

U nas zjesz w lokalu, a także możesz zamówić burgery na dowóz na terenie Gliwic.

Burgery Gliwice - jedzenie z klimatem

Gliwice to prężnie rozwijające się miasto, które przyciąga do siebie nie tylko inwestorów, lecz również zwykłych turystów. Niestety zawsze problemem było to, aby znaleźć w Gliwicach gastronomiczne miejsce godne polecenia, które zachwyci na każdym polu, nie tylko tym smakowym. Na szczęście problem ten został ostatnimi czasy całkowicie rozwiązany, ponieważ na mapie Gliwic pojawiła się restauracja z dobrymi burgerami, czyli Dobry Zbeer.

Dobry Zbeer — informacje podstawowe

Restauracja Dobry Zbeer znajduje się oczywiście w Gliwicach, a dokładniej mówiąc na ulicy Zygmunta Starego 11 A. Wystarczy więc szybki rzut oka na mapę, aby zorientować się, z jak doskonałą ma się tu do czynienia lokalizacją. Przede wszystkim jest to restauracja położona w niedużej odległości od starego miasta, lecz jednocześnie nieco na uboczu, więc nie ma ryzyka hałasu, zgiełku i ogromu turystów. Co więcej, w niedalekiej odległości mieści się duża trasa, która ułatwia dojazd samochodem. Oprócz tego właściwie po drugiej stronie ulicy mieści się Hala Gliwice, więc jeśli ktoś będzie spragniony nieco ruchu, to również i pod tym kątem zostanie zaspokojony.

Czym jednak konkretnym ta restauracja do siebie przyciąga oprócz doskonałej lokalizacji? Oczywiście świetnie urządzonym wnętrzem, które jest gustowne, klimatyczne i z pewnością przyczyni się do tego, że jedzenie smakować będzie po prostu lepiej. Co więcej, obecny jest tu bardzo kameralnie położony ogródek, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyjść na powietrze i tam zjeść swój posiłek.

Menu restauracji. Burgery w Gliwicach na dowóz i na miejscu

Jeśli już o jedzeniu mowa, Dobry Zbeer jest niezwykle wyjątkowym miejscem Gliwicach. Łączy w sobie najlepsze dania z zakresu kuchni amerykańskiej i przyprawia je znanymi z kuchni meksykańskiej pozycjami. Menu jest tak zaprojektowane, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Nie tylko miłośnicy mięs, lecz również wegetarianie.
Co więc konkretnie można spróbować w tej restauracji? Wystarczy tylko wejść do środka, aby przekonać się, że menu pęka w szwach. Znajdziemy tu więc nie tylko steki pod różnymi postaciami, lecz również dania z makaronu, wołowinę, wieprzowinę oraz różnego rodzaju tortille i kurczaki. Dla wegetarian polecane są panierowane boczniaki, kukurydza czy też wegeburgery. Po zakończonym posiłku warto skusić się również na deser, którego w menu także nie brakuje.

Co jeszcze wyróżnia tę restaurację?

Jak zatem widać, menu restauracji sprawia, że buty same się zakładają, a nogi ciągną, aby coś zjeść. Jeśli jednak ktoś woli delektować się jedzeniem w domowym zaciszu, taka możliwość również istnieje, ponieważ restauracja nie tylko wydaje jedzenie na wynos, lecz przede wszystkim dostarcza je pod drzwi klienta.

Warto się jeszcze w tym miejscu zastanowić nad tym, czy jest coś, co wyróżnia tę restaurację w sposób wyjątkowy na tle innych obecnych w mieście? Jak się okazuje, oprócz świetnej lokalizacji, naprawdę rewelacyjnego menu, a także bardzo dobrze przygotowanych dań, goście restauracji mogą również spróbować niezwykłych kraftowych piw. Gwarantujemy, że każde smakuje inaczej, wszystkie są przepyszne, a co najważniejsze, po wypiciu choć jednego z nich, nigdy więcej nie spojrzy się na oferowane w sklepach piwa koncernowe. Idealne dopełnienie do pysznego i sycącego posiłku.

WYBIERZ BURGERA DLA SIEBIE