Same najlepsze piwa. Zero tanich piw koncernowych Piwa kraftowe w Gliwicach

Dla miłośników dobrego piwa, którzy czują różnicę między piwami przemysłowymi a rzemieślniczymi.

Pyszne jedzenie i dobrej jakości piwo kraftowe to świetne połączenie, dlatego warto odwiedzić restaurację Dobry Zbeer w Gliwicach. Jeśli ktoś jest miłośnikiem kuchni amerykańskiej i meksykańskiej, to będzie zachwycony. Można skosztować wyśmienitych burgerów, zup, steków, tacos, nachosów i wielu innych specjałów. Jeśli chce się już wydać na coś pieniądze, to warto mądrze je zainwestować i sprawić sobie przyjemność. W Dobrym Zbeerze można liczyć na prawdziwą ucztę i to bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów finansowych.

Piwo kraftowe Gliwice dla miłośników prawdziwych trunków

W restauracji Dobry Zbeer w Gliwicach do dyspozycji klientów jest pub, w którym podaje się wyłącznie niekoncernowe piwa kraftowe. Jeśli ktoś chce przekonać się osobiście, w czym tkwi sekret tych wysokojakościowych trunków i przy okazji dobrze zjeść w przystępnej cenie, to czas najwyższy odwiedzić lokal. Piwa kraftowe Gliwice mają do zaoferowania w różnych wariantach – wiele gatunków IPA, pilsy, pszeniczne, multum odmian Pale Ale. Piwa górnej fermentacji cechują się bogatym aromatem, poszczególne odmiany różnią się nie tylko barwą, ale też walorami smakowo-zapachowymi. W Pale Ale słodowy smak i wyczuwalna goryczka są przełamane akcentami owocowymi. Miłośnikom mocnej goryczki można polecić India Pale Ale. Z kolei Barley Wine przypomina whisky wzbogacone o nuty owocowe. Przeciwieństwem będzie Mild Ale dla miłośników słodkich trunków. Z kolei unikalne bogactwo smaków gwarantuje Dry Stout.

Piwa kraftowe w Gliwicach

Piwa kraftowe w Gliwicach znajdziesz w Dobrym Zbeerze

Piwa kraftowe powstają zgodnie z tradycyjnymi recepturami warzenia, wyłącznie z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych surowców. Są produkowane w ograniczonej ilości, przez co stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Ich unikalny smak i aromat sprawia, że zwykłe piwa tracą jeszcze bardziej na wartości. Produkcją piw kraftowych zajmują się niezależne browary kraftowe, dla których najwyższa jakość surowców jest na pierwszym miejscu. Są one tworzone przez pasjonatów, nie zawierają żadnych sztucznych ulepszaczy ani zbędnych dodatków.